VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: torturat

Torturat në burgun e Burrelit, zbulohet letra e Dom Simon Jubanit drejtuar KQ të PPSH

By | April 23, 2018

“Edhe Muret Kanë Veshë”

By | April 8, 2018

Studiuesi publikon letrën e rrallë të të burgosurit: Më kanë torturuar, më kanë zhveshur dhe…

By | March 5, 2018

Torturat që u përdorën ndaj grupit të deputetëve më 1947

By | October 6, 2017

Më 6 mars 1922 lindi Qemal Draçini, intelektual i shquar, Martir i Demokracisë

By | March 6, 2017

Arkivi i Ministrisë së Brendshme – LETRA E SIMON JUBANIT: JU TREGOJ TORTURAT DHE PROVOKIMET E VDEKJES NË BURGUN E BURRELIT!

By | September 30, 2016

Spiunët e Romës (romake) vs. atyre të Tiranës (diktatoriale)! – Nga S. Guraziu

By | September 19, 2016

Shteti pa drejtësi asht shtet pa moral! Aty ku nuk hapen dosjet mungon drejtësia! – Nga Fritz RADOVANI

By | May 27, 2016

Vilson Blloshmi, torturat e natës së fundit dhe amaneti – Nga DHURATA HAMZAI

By | July 18, 2015