VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: tërmete

Radio Evropa e Lirë: Shqipëria pa qetësi, mbi 100 lëkundje të tokës

By | September 22, 2019

Tërmeti “shkund” sërish Korçën, regjistrohen lëkundje të tjera, qytetarët në panik

By | June 1, 2019

Lëkundjet nga tërmeti – Çfarë duhet të bëni dhe si të mbroheni

By | July 6, 2018

Flet sizmiologu: Deri tani 516 tërmete, çfarë pritet të ndodhë në vijim

By | July 6, 2018

Vullkani në Hawaii, brenda 24 orëve ndodhin 500 tërmete

By | June 4, 2018

Shqipëria goditet nga disa tërmete

By | May 20, 2018

Brenda një viti në botë regjistrohen gjysëm milion tërmete

By | March 3, 2018

Tërmete të fuqishme goditën Maqedoninë – vetëm dëme materiale

By | January 2, 2018

Parashikimi i frikshëm: 2018 do jetë viti i tërmeteve shkatërrimtare

By | November 21, 2017

Për 40 ditë në Alpet franceze regjistrohen 140 tërmete

By | October 30, 2017

Mali i Zi është goditur nga 4 tërmete

By | June 18, 2017

Maqedoni, dy tërmete në mëngjesin e sotëm

By | June 18, 2017

Poezia dhe vasha – Nga ALI PODRIMJA

By | June 3, 2016

Shqipëri, 20 tërmete brënda ditës, publikohet lista

By | November 2, 2015