VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: seanca e Kuvendit

Kosnett: Siguria e një shteti varet nga kualiteti i marrëdhënieve të sigurisë

By | December 14, 2018

Haradinaj u shkruan ambasadorëve të BE-së: Taksa ndaj Serbisë dhe Bosnjës nuk shfuqizohet

By | November 22, 2018

Digjet edhe raundi i dytë i votimit për Presidentin

By | April 20, 2017

Analistët: Demarkacioni votohet ose shkon në arbitrazh

By | August 30, 2016

Deklarata militariste e Berishës – Nga FERDINAND XHAFERRI

By | April 23, 2016

Kosovë: Planifikohet mbajtja e seancës së Kuvendit

By | December 14, 2015