VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Sali Berisha

E kthyen pllakën: Meta troket gotën me Berishën (Video)

By | September 30, 2015

Arkiv: Berisha Metës: Jep dorëheqjen ! Meta-Berishës: E dhashë njëherë dorëheqjen për Shkëlzenin, dy herë s’e jap (video)

By | September 30, 2015

Sali Berisha dhe ÇEZ – Nga SPARTAK NGJELA

By | September 29, 2015

‘Cez’, Meta pro Berishës: Hetim ndërkombëtar, prokuror amerikan

By | September 24, 2015

Ja sharjet e djeshme në parlament: Rama: E keni marrë garuzhden? Paloka: Unë përshesh, ti ha… Ristani: Je zysha e qeverisë

By | September 24, 2015

Gërdeci, Berisha: OSBE bën shpifje për mua dhe familjen

By | September 15, 2015

Berisha: Armandi i Partisë plagosi 4 njerëz – Krim shtetëror!

By | September 5, 2015

Rruga merr emrin ‘EDI RAMA’, reagon Sali Berisha: Si Don Korleone

By | August 31, 2015

Sali Berisha: Qeveria greke nuk është e Perandorisë Bizantine,të çlirohet nga dogma se çdo ortodoks është grek

By | August 27, 2015

Në Shqipëri lulëzon krimi i organizuar – politika s’bën gjë, madje është e përfshirë aty vetë

By | August 26, 2015

Kjo është banesa ku banonte Sali Berisha president në vitin 1997 (Video)

By | August 21, 2015

Abrahams: PD dhe PS i mbështetën piramidat – Berisha në ’96 shpalli kreun e piramidave njeriun e vitit, roli i Ridvan Bodes

By | August 20, 2015

Dokumente – Zbardhen dëshmitë e Ramës, Metës, Berishës e Tahirit për Tom Doshin

By | July 21, 2015

Berisha- Sterkaj- Abazi, replikat e padëgjuara në televizor gjatë debatit në Kuvend

By | July 3, 2015

“Modern Albania” e ngarkuar me barrën e së kaluarës – INTERVISTË ME FRED ABRAHAMS Marrë nga Bahri Cani

By | July 2, 2015

LAZARATI TRONDIT SHTETIN DHE POLITIKËN

By | June 24, 2015