VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kim Darroch

Gazeta “The Daily Mail” boton kabllograme të reja të ish-ambasadorit të Britanisë

By | July 14, 2019

Jep dorëheqjen ambasadori britanik në SHBA

By | July 10, 2019

Anulohet një takim i zyrtarëve të lartë britanikë dhe amerikanë

By | July 10, 2019

Thellohen përplasjet diplomatike mes SHBA-së dhe Britanisë së Madhe

By | July 9, 2019

Londra në pozita të vështira me Uashingtonin

By | July 8, 2019

Një skandal diplomatik përfshin SHBA dhe Britaninë e Madhe

By | July 8, 2019

Gazeta britanike “The Mail” boton kabllogramet e ambasadorit britanik

By | July 7, 2019