VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Morinë.

Kosova ia mësyn Shqipërisë pas Bajramit, kolona të gjata në Morinë

By | August 12, 2019

Pal Lekaj tregon pse u ndaluan tetë autobusët me pasagjerë në Morinë

By | June 15, 2019

Ç’po ndodh në Morinë? Kosova bllokon autobusët e Shqipërisë (video)

By | June 15, 2019

“Më keq se ishte, dy orë po presim” Shikoni çfarë po ndodh në pikën kufitare të Morinës (video)

By | January 4, 2019

VIDEO – Nënshkruhet marrëveshja për kufirin Shqipëri-Kosovë, ja ndryshimet që ndodhin nga nesër

By | December 29, 2018

Pamjet – Bllokohet Rruga e Kombit, radhë kilometrike makinash. Ja ç’po ndodh (video)

By | August 22, 2018

Qytetarët e Kosovës drejt Shqipërisë për pushime, fluks e radhë të gjata në pikën kufitare të Morinës (video)

By | June 16, 2018

7 mijë shqiptarë të Kosovës kalojnë fundjavën në Shqipëri

By | March 18, 2018

FOTO/ Ç’po ndodh në kufirin Shqipëri-Kosovë? Denoncimi: Turp që…

By | February 17, 2018

Bllokohen në Morinë, 15 autobusë, policia: Do kaloni vetëm pas orës 12:00

By | May 13, 2017

Bllokohet kufiri mes Kosovës dhe Shqipërisë

By | October 15, 2016