VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: pasoja serioze

Ligjvënësi Nadler paralajmëron “pasoja serioze” për ish-këshilltarin ligjor të Shtëpisë së Bardhë

By | May 21, 2019

Stoltenberg paralajmëron Kosovën për ushtrinë

By | December 5, 2018

Airbus kërcënon se për shkak të Brexit do të largohet nga Britania

By | June 22, 2018

Teknologjia që po i vret shpirtrat e fëmijëve – Nga Miron Çako

By | March 3, 2018

Puçi i dështuar, kriza e fundit që e largon Turqinë prej perëndimit – Nga Ilhan Tanir, analist turk dhe gazetar që jeton në Uashington

By | August 15, 2016