VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Airbus

Presidenti Trump përshëndet vendimin e OBT

By | October 3, 2019

Airbus kërcënon se për shkak të Brexit do të largohet nga Britania

By | June 22, 2018

Airbus publikon pamjet e “taksisë fluturuese” elektrike

By | February 22, 2018

Serbia vazhdon modernizimin e ushtrisë, blen 9 helikopterë të rinj

By | December 30, 2016

Rohani bën marrëveshje 22 miliardë eurosh me Francën

By | January 28, 2016

Irani ka në plan të blejë 80-90 avionë nga kompania Boeing dhe Airbus në vit

By | August 2, 2015