VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: drejtori ekzekutiv

Agron Tufa kërkon azil në Zvicër, reagon Agron Shehaj: Pasardhësit e komunistëve rikërcënojnë, gjithë populli duhet të jetë me shkrimtarin

By | December 5, 2019

Dhoma Amerikane: Bizneset jetojnë nën presionin dhe pasigurinë e klimës politike, pengohen investimet

By | June 22, 2019

Rusi: Është gjetur i vdekur në burg ish-zyrtari i agjencisë së gjithësisë

By | March 20, 2017

UNICEF: Në Alep ka më shumë se 100 mijë fëmijë si Umran Daknes

By | August 20, 2016

Vdes drejtori ekzekutiv i dorëhequr i agjencisë ruse anti-doping

By | February 15, 2016