VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Nora Gjakova

E pandalshmja Distria Krasniqi i siguron Kosovës medalje në Paris

By | February 8, 2020

Nora Gjakova fiton medaljen e argjendtë në Lojërat Evropiane

By | June 22, 2019

Xhudistja Nora Gjakova fiton medaljen e artë në Gjeorgji

By | March 29, 2019

Nora Gjakova i siguron medalje Kosovës, kualifikohet në finale

By | March 29, 2019

Xhudistet nga Kosova – finaliste në “Tarragona 2018”

By | June 27, 2018

Pas Distria Krasniqit edhe Nora Gjakova merr medalje të artë në “Grand Prix 2018”

By | April 6, 2018

Majlinda Kelmendi fiton medaljen e artë në Kampionatin Evropian

By | April 20, 2017

Nora Gjakova kalon në finale të Grand Prix

By | April 7, 2017

Majlinda Kelmendi e Nora Gjakova kontratë me klubin e xhudos të Galatasarayit

By | July 11, 2016

Ja si e fiton Nora Gjakova medaljen e bronztë në Evropianin e Rusisë!

By | April 21, 2016

Majlinda, Distria dhe Nora transferohen te Galatasaray

By | December 17, 2015

Nora Gjakova: Medaljen ia dedikojmë Kosovës

By | June 26, 2015