VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: gjysmëfinale

E pandalshmja Distria Krasniqi i siguron Kosovës medalje në Paris

By | February 8, 2020

Nora Gjakova i siguron medalje Kosovës, kualifikohet në finale

By | March 29, 2019

Rusi-Kroaci, ja formacionet zyrtare

By | July 7, 2018

Franca mund pastër Uruguain, golat e Varane dhe Griezman e çojnë në gjysmëfinale

By | July 6, 2018

Nis sonte Eurovizion 2018, ja kur këndon Eugent Bushpepa

By | May 8, 2018

Nadal eliminoi Gjokoviçin

By | May 13, 2017

Ja dy çiftet gjysmëfinaliste të Champions League

By | April 21, 2017

Gjermanët i kanë specialitet eliminimet e skuadrave vendase

By | July 7, 2016

Ja bestytnitë më të çuditshme të futbollistëve të këtij evropiani

By | June 30, 2016

Shorti i gjysmëfinaleve: M.City – R.Madrid dhe A.Madrid – B.Munchen

By | April 15, 2016