VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Distria Krasniqi

Distria Krasniqi vjen e artë në Grand Slamin e Parisit

By | February 8, 2020

E pandalshmja Distria Krasniqi i siguron Kosovës medalje në Paris

By | February 8, 2020

Distria Krasniqi në çerekfinale, mposht francezen në Paris

By | February 8, 2020

Distria Krasniqi e artë në “Antalya Grand Prix”

By | April 5, 2019

Distria e nis për mrekulli aventurën në “Grand Slam” të Parisit

By | February 9, 2019

Distria Krasniqi fantastike, merr medalje të artë në Kinë

By | December 15, 2018

Xhudistet nga Kosova – finaliste në “Tarragona 2018”

By | June 27, 2018

Pas Distria Krasniqit edhe Nora Gjakova merr medalje të artë në “Grand Prix 2018”

By | April 6, 2018

Distria Krasniqi stoliset me medaljen e Artë

By | April 7, 2017

Kuka: jam i gatshëm t’ia dhuroj Shqipërisë një kampione bote nga Kosova

By | October 24, 2016

Majlinda, Distria dhe Nora transferohen te Galatasaray

By | December 17, 2015

Xhudo – Distria Krasniqi e fitoi medaljen e artë

By | October 25, 2015

Prapë medalje ari për Majlinda Kelmendin

By | October 18, 2015