VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Monika Stafa

Revolta e përgjakur e Qafë Barit e majit 1984 dhe dokumenti pse iu morën sytë dy të pushkatuarve (fotot e rralla)

By | April 25, 2018