VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Oktapod

“Je koka e oktapodit të korrupsionit”, Basha i përgjigjet Ramës: Vetting-u po mbron gjyqtarët e korruptuar

By | July 28, 2018

Shishqebabë me oktapod dhe qepë

By | June 12, 2018

Policia gjermane shpartallon një bandë hajdutësh me 500 anëtarë

By | May 23, 2017

Menaxherja e club striptizë “Shqiponja”: Tek unë vijnë deputetë e ministra, njëri flirton me mua

By | October 1, 2016

Oktapod: Pol i Tretë edhe Shpëtim Idrizi

By | January 23, 2016