VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Mentor Çoku

Valbona Çoku Mirakaj, vajza e patriotit të shquar Mentor Çoku që e internuan 16 vjeçe komplet vetëm!

By | April 3, 2019

HISTORIA – Valbona Çoku Mirakaj, që u rrit e vetme dhe takoi babanë e arratisur pas 47 vjetësh (fotot)

By | February 27, 2018

Berisha: Ja e fshehta e takimit tim me Nanon në Trieste më ’92

By | March 22, 2017