VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Mark Zuckerberg

Facebook vendos të mos kufizojë reklamat politike

By | January 9, 2020

Aaron Sorkin letër të hapur Mark Zuckerberg për fjalën e lirë – Mark Zuckerberg i përgjigjet Sorkin me Sorkin

By | November 9, 2019

Zuckerberg përshëndet planin e Francës për të luftuar gjuhën e urrejtjes

By | May 11, 2019

Facebook do të ndryshojë

By | May 1, 2019

Facebook dhe rregullat e reja për të frenuar gjuhën e urrejtjes

By | November 16, 2018

Facebook, Twitter merren në pyetje nga Kongresi amerikan

By | September 5, 2018

Facebook ndalon postimet me informacion të rremë

By | July 19, 2018

Zuckerberg, ndjesë publike për skandalin e privatësisë në Facebook

By | April 11, 2018

Mark Zuckerbergu ftohet të dëshmojë para senatit amerikan

By | March 26, 2018

Facebooku e mbyll javën me 58 miliardë dollarë më pak

By | March 24, 2018

Zuckerbergut i kërkohet të dëshmojë para Parlamentit britanik

By | March 20, 2018

Mark Zuckerbergu po bëhet gati të kandidojë për president të SHBA-së

By | August 4, 2017

Facebook rrit të ardhurat 70 përqind në tremujorin e dytë

By | July 27, 2017

Diplomohet pas 13 vitesh themeluesi i Facebookut, Mark Zuckerberg

By | May 26, 2017

Më 14 maj 1984 lindi Mark Zuckerberg, themeluesi i Facebook, njeriu i 5-të më i pasur në botë

By | May 14, 2017

Facebook dhe Google kritika Trumpit për vendimin ndaj refugjatëve

By | January 29, 2017

Mark Zuckerberg: Facebook nuk ka ndikuar në fitoren e Trumpit

By | November 11, 2016

Zuckerberg dhe Chan premtojnë miliarda për luftën kundër sëmundjeve

By | September 22, 2016

(Foto)Papa Françesku takohet me CEO-n e Facebook, Mark Zuckerberg i dhuron një dron Papës

By | August 29, 2016

Një mision i ri në kërkim të jetës jashtë sistemit tonë yjor

By | April 25, 2016

Facebooku sot i mbushi 12 vjet – ia urojmë edhe 1000

By | February 4, 2016

Facebooku së shpejti me butone të reja

By | January 29, 2016

Facebooku dyfishon fitimin në katër muajt e fundit të vitit 2015

By | January 28, 2016

Zuckerbergu tregon planet për robot të ri

By | January 5, 2016