VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: lakuriq

Këndi i humorit: Një bionde u kthye në shtëpi nga puna

By | February 7, 2019

Këndi i humorit: Njëri ishte mjek dhe la ndihmësin e vet për pak ditë në vend të tij në klinikë

By | February 4, 2019

LETËR DASHURIE – Poezi nga SYLVIA PLATH – Përktheu FASLLI HALITI

By | September 5, 2018

Rita Ora: Rri para pasqyrës nudo e i them vetes se jam marrëzisht seksi (fotot)

By | April 21, 2018

Këndi i humorit: Pse u divorcova?

By | April 4, 2018

Këndi i humorit: Dy krupierë (punonjës të kazinos) qëndronin në kazino pranë tavolinës me zare

By | October 20, 2017

Shpirti im – Poezi nga NAZIM HIKMET – Përktheu: FASLLI HALITI

By | June 28, 2017

Këndi i humorit: Zbriti plaka në qytet që të vizitonte të birin e të çmallej me nipin e saj

By | September 28, 2016

Sot është 90 vjetori i Marilyn Monroes, perëndeshës së paarritshme të bukurisë

By | June 1, 2016

Dhe vdekja nuk do të ketë pushtet – Poezi nga DYLAN THOMAS – Përktheu: SKËNDER BUÇPAPAJ

By | May 24, 2016

Ndjellja e kujtimeve – Poezi nga YEHUDA AMICHAI – Përktheu: SKËNDER BUÇPAPAJ

By | May 1, 2016

Këndi i humorit: Kalon gjyshja dhe shikon mbesën lakuriq

By | March 3, 2016