VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: tifozët kuqezi

Lion: dhjetëra mijëra shqiptarë do të jenë sonte në stadium

By | June 19, 2016

‘Tifozët KuqeZi bojkotojnë ndeshjen me Kosovën: Kemi vetëm një Kombëtare e një flamur

By | November 10, 2015

Cana – me një mesazh për Kombëtaren dhe tifozët kuqezi

By | September 5, 2015