VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: eleminimi

Eleminimi i Nako Spirut – Nga Roland Qafoku

By | November 9, 2017

Letër Kryetarit të Bashkisë të Lezhës: Ju kujtojme se vrasja apo eliminimi i kafsheve eshte nje veprim qe bie ne kundershtim me ligjin!

By | August 24, 2016

Fiku, ja si i eliminon bakteret shpejt dhe me efikasitet

By | December 18, 2015