VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: e vërteta

SHKELJET E LIRISË SË SHTYPIT, OKB-ja DHE NISMA “ANTISHPIFJE” E KRYEMINISTRIT EDI RAMA – Nga Frank Shkreli

By | October 9, 2018

KUSH JAM UNË? – Poezi nga CARL SANDBURG – Përktheu SKËNDER BUÇPAPAJ

By | August 21, 2018

ULLIRI I FJALËS – Poezi nga RRUSTEM GECI

By | September 14, 2017

TI ISHE E VËRTETA – Poezi nga ALDA MERINI – Përktheu: SKËNDER BUÇPAPAJ

By | July 9, 2016

Ja e vërteta e bombës në Ambasadën Sovjetike (Video)

By | February 27, 2016

Aforizma nga ARTHUR SCHOPENHAUER (Artur Shopenhauer, 1788-1860)

By | January 28, 2016

AFORIZMA NGA ARTHUR SCHOPENHAUER (Artur Shopenhauer, 1788-1860)

By | June 28, 2015