VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Dita e Flamurit

VOAL ju uron shqiptarëve gëzuar 28 Nëntorin, Ditën e shenjtë të Flamurit! Paçim bekimet e Zotit!

By | November 28, 2019

VIDEO: Dita e Flamurit” përkujtimi i 106 vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë në Uster – Nga ARDIAN MURRAJ

By | December 4, 2018

Përkujtimi i 106 vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë në Uster – Fotoreportazh nga ARDIAN MURRAJ

By | December 4, 2018

FESTIMI I 28 NËNTORIT NË KANTONIN JURA- ZVICËR …NË SYTË DHE NË ZEMRAT E FËMIJËVE SHQIPTARË – Nga Nexhmije Mehmetaj

By | December 4, 2018

Zvicra uron shqiptarët për Ditën e Flamurit!

By | November 28, 2018

VOAL ju uron: Gëzuar 28 Nëntorin, Zoti e bekoftë Ditën e Flamurit, Ditën e Shenjtë të Kombit Shqiptar!

By | November 28, 2018

DITA E FLAMURIT NË MBRETERINË E BASHKUAR TË SUEDISË, NJË DITË FESTE PËR BASHKATDHETARËT – Nga Bahtir Latifi

By | November 27, 2018

Kosova në petkun kuq e zi për Ditën e Flamurit

By | November 28, 2017

VOAL ju uron: Gëzuar 28 Nëntorin, Zoti e bekoftë Ditën e Flamurit, Ditën e Shenjtë të Kombit Shqiptar!

By | November 28, 2017

105 Vjetori i Pavarësisë së Shqipërisë u festua me madhështi nga diaspora shqiptaro amerikane nën drejtimin e Ansambleistit Mark Gjonaj

By | November 27, 2017

Shqiponja dykrerëshe, në zemrat e shqiptarëve në Kosovë

By | November 28, 2016

Kosova shënon 28 Nëntorin

By | November 28, 2016

VOAL ju uron: Gëzuar 28 Nëntorin, Zoti e bekoftë Ditën e Flamurit, Ditën e Shenjtë të Kombit Shqiptar!

By | November 28, 2016

(Lajm dhe fotogaleri) 5 vjet më parë kalorësit e Isa Boletinit mbërritën nga Mitrovica në Tiranë

By | November 27, 2016

VOAL ju uron: Gëzuar 28 Nëntorin, Ditën e Flamurit, Ditën e Shenjtë të Kombit Shqiptar!

By | November 28, 2015