VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: depresion

VALSI I THIKËS – Poezi nga CHARLES BUKOWSKI – Përktheu ROLAND GJOZA

By | July 18, 2019

Depresioni rrit rrezikun e ishemisë me 45 për qind – Shkaqet dhe si ta trajtoni

By | February 18, 2019

Ankthi dhe depresioni – Pse ka efekte si duhanpirja në shëndetin e organizmit

By | December 26, 2018

Çfarë i bën depresioni organizmit – Mësoni shkaqet dhe pasojat

By | August 27, 2018

Stresi si ndikon në sëmundjet fizike

By | February 2, 2018

Hulumtim, ninullat ua “përshpejtojnë” nënave shërimin nga depresioni postnatal

By | January 9, 2018

Merita Halili zbulon se vuan nga një sëmundje e pashërueshme

By | July 29, 2017

Olsi Rama e akuzon ekipin e Partizanit për dëm psikologjik

By | May 23, 2016

Maturanti nga Kamza letër Sorosit: Veliaj ka probleme hormonale

By | May 20, 2016

Këndi këndej: Donald Trumpi sulmon Koço Kokëdhimën: Ai nuk shet kanabis por kimikate helmuese

By | April 24, 2016

Celulari e di nëse jemi me depresion

By | July 16, 2015

AFORIZMA NGA HARRY TRUMAN (Harri Truman, 1884-1972)

By | July 4, 2015