VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: reshjet e shiut

Vijojnë reshjet e shiut, borës dhe ulje temperaturash – Kur rikthehet dielli në Shqipëri e Kosovë

By | April 22, 2020

Moti, ditë me reshje bore dhe shiu, por kur nis i ftohti ekstrem

By | December 16, 2019

Shqipëria e pushtuar nga bora dhe shiu – Kur pritet të dalë dielli

By | January 10, 2019

Fotoreportazh: Çahet argjinatura e Shkumbinit në Lushnje, lumenjtë shpërthejnë, autostradat shemben

By | January 7, 2016