VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: temperature

Kryeministri britanik dërgohet në spital për shkak të simptomave të virusit

By | April 6, 2020

22-vjeçarja e kthyer nga Italia dhe dy komshinjtë e saj dërgohen në QSUT me temperaturë e bllokim në frymëmarrje

By | March 9, 2020

Kur ndjeni ethe në trup – Çfarë tregojnë për shëndetin

By | April 10, 2019