VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Bledi Kasmi

Komisioni parlamentar i Medias dëgjon gazetarin e plagosur Bledi Kasmi

By | June 4, 2018

GAZETARIA – NJË PROFESION I RREZIKSHËM Dhunohet gazetari shqiptar – Nga FRANK SHKRELI

By | May 31, 2018

FOTOT – Gjakoset kryeredaktori i RD-së, Bledi Kasmi, Basha: Përgjegjës janë Rama e Agron Fatmir Xhafaj

By | May 26, 2018

Gazetarët e RD-së, 10 vite pa sigurime dhe tre muaj pa rroga ..!

By | November 26, 2017

Akuzon Bashën – RD i përgjigjet Mustafajt, i bën një ftesë të hapur

By | July 2, 2017

“Rilindja Demokratike” e quan zvarranike Majlinda Bregun, vlerëson Manjanin

By | February 25, 2017