VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: AP

Agjensia Amerikane AP: Konflikt direkt me NATO-n nëse Serbia sulmon Kosovën!

By | May 13, 2019

(Fotogaleri) Agjensitë e huaja: Ja si festohet në Tiranë fitorja

By | June 21, 2016

Përkujtim në përvjetorin e vrasjes – Përcjellja e Xhemail Mustafës – Video e AP

By | November 23, 2015

Sekretari i Nobel-it shpreh keqardhjen për Çmimin e Paqes dhënë Presidentit Obama

By | September 19, 2015

AP Arkiv – Deklarimi i Rugovës dhe Jakup Krasniqit menjëherë pas përfundimit të bisedimeve të Rambujesë (Video)

By | August 19, 2015