VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: aktori i mirënjohur

Arti në zi! Përcillet për në banesën e fundit aktori Xhevdet Ferri, familjarë dhe kolegët artistë i japin lamtumirën (FOTOT)

By | January 17, 2020

Shuhet në moshën 59-vjeçare Xhevdet Ferri, aktori i interpretimeve brilante në “Përrallë nga e kaluara” dhe dhjetëra filma të tjerë

By | January 16, 2020