VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Rozeta Ferri

Shuhet në moshën 59-vjeçare Xhevdet Ferri, aktori i interpretimeve brilante në “Përrallë nga e kaluara” dhe dhjetëra filma të tjerë

By | January 16, 2020