VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kujdestari i plazhit

Këndi i humorit: Një burrë shkon në plazh, e kishte marrë shumë malli për detin dhe zhytet me kokë si i çmendur

By | July 7, 2019