VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Klaudia Pepa

E mbuluar vetëm me peshqir e duke lexuar revistë, Klaudia Pepa një thirrje provokuese…

By | December 17, 2017

Humoristja – Albi Nakos: Harroje Klaudian – Ja nusja që do të gjej për ty

By | November 14, 2017

Albi, vëllai i madh? Pas polemikave, flet nëna e Klaudia Pepës, ja porosia që u jep

By | September 23, 2017

Klaudia Pepa reagon pas kritikave ku e quajti Albin ‘vëlla’, shikoni çfarë poston

By | September 22, 2017

Albi flet për divorcin me Klaudian: Ajo më kërkoi të bënim fëmijë, por unë… (video)

By | September 21, 2017

Pas ndarjes, Albi Nako qan në studio për Klaudia Pepën, ajo i dërgoi një videomesazh (videot)

By | September 21, 2017

Klaudia Pepa flet për herë të parë pas lajmit për ndarjen me Albi Nakon

By | July 16, 2017

Klaudia dhe Albi ndahen pas disa vjet martese (foto)

By | July 1, 2017

Balerina e TV Klan Klaudia Pepa në videoklipin e këngës së të madhit Steve Wonder (video)

By | January 30, 2016

Klaudia Pepa tani pjesë e klipit të Stevie Wonder

By | January 7, 2016