VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: gripi

Gripi dhe virozat – Cilat janë masat e duhura që shmangin sëmundjet

By | March 14, 2020

A ju ndihmon Vitamina C të kaloni të ftohurën dhe gripin?

By | February 26, 2020

Shtohen ndjeshëm rastet e të prekurve nga gripi – Kujdesi që ju duhet

By | January 14, 2020

Rikthehet gripi në Shqipëri – Këto janë këshillat e mjekëve

By | January 7, 2020

Stina e virozave, 11 mijë të prekur në javë – Kujdesi dhe masat që duhet të merrni

By | November 6, 2019

Instituti i Shëndetit Publik ngre alarmin për gripin e syrit në Shqipëri

By | July 20, 2019

Rikthehet acari, Këtë javë temperaturat bien 10 gradë nën zero, Kujdes nga virozat dhe gripi

By | February 12, 2019

Pse pikërisht tani është periudha kur të zë gripi – Çfarë duhet të bëni

By | January 10, 2019

Si luftohen infeksionet e dimrit nëpërmjet ushqimit

By | January 31, 2018

Specialistja Silva Bino: Ky grip mund t’ju marrë edhe jetën. Ja si të parandaloni dhe ç’duhet të bëni

By | January 5, 2017