VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: miell

Presh i pjekur në qumësht – Receta e stinës plot vlera

By | November 11, 2019

Llokuma Veriu – Mësoni recetën e shijshme të traditës

By | September 4, 2019

Minj të ngordhur në thasët e miellit, sa e sigurt është buka që hamë?

By | August 29, 2019

Sekretet që duhet të dini për përgatitjen e hallvës

By | May 31, 2019

Supa e dasmorëve – Receta me shijen më perfekte

By | February 1, 2019

Pite shtëpie me kos – Të buta, Të ngrohta plot shije

By | November 23, 2018

Petulla të sheshta me miell misri dhe djathë të bardhë – Receta me shije unike

By | November 14, 2018

Omletë me perime – Mëngjes i shijshëm, Shëndet i mirë

By | November 7, 2018

Kulaç i ëmbël me arra – Receta fantastike e shtëpisë

By | August 31, 2018

Krepa shtëpie për një mëngjes të shijshëm, të shëndetshëm

By | August 10, 2018

Specialitet i Jugut Shqiptar – Bakllava e shpejtë me gjashtë petë

By | July 25, 2018

Pite me mish pule dhe lakër të bardhë – Shije shtëpie

By | July 8, 2018

Qahia – Shija tradicionale e sofrës së Çamërisë

By | June 22, 2018

Duhet ngrënë apo jo lëkura e peshkut? Shkenca jep përgjigje

By | June 19, 2018

Mbretëroret e ëmbla të Veriut

By | June 18, 2018

Kek me krem karamel

By | June 12, 2018

Petulla me lëng – Me shijen më fantastike të traditës

By | June 11, 2018

Kifle me djathë – Të buta plot shije

By | June 11, 2018

Patëllxhanë me vezë – Kombinim perfekt për shijen dhe shëndetin

By | June 7, 2018