VOAL

VOAL

Pjerin Ndreu nën hetim për shpërdorim detyre, gazetarja: Akuza për procedurat në ndërtimin e një rruge, po hetohen dhe zyrtarë të tjerë të Bashkisë Lezhë

July 10, 2024
Send this to a friend