VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: PERTEFE LEKA

Lili Zajmi Golemi dhuroi buzeqeshjen e fundit Nga Pertefe LEKA

By | May 15, 2019

Letërkëmbim me Nolin për origjinën e Skënderbeut – Nga Pertefe Leka

By | February 5, 2019

Si e kam njohur Musine Kokalarin Nga Pertefe Leka

By | February 7, 2017

AGIM LEKA, DOKTORI QE KORRIGJOI ENCIKLOPEDINE BRITANIKE Nga Pertefe Leka

By | January 17, 2017

ELENA GJIKA DHE VAJZAT SHKODRANE – Esé nga PERTEFE LEKA

By | May 8, 2016

Musine Kokalari, personazh negativ në romanin ‘Para Agimit’ të Shefqet Musarajt – Nga PERTEFE LEKA

By | August 15, 2015