VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Partia Demokrate

Konventa demokrate për emërimin e zotit Biden mund të zhvillohet virtualisht

By | May 14, 2020

Demokratja Kyrsten Sinema fiton garën për Senatin në Arizona

By | November 13, 2018

MARRËDHËNIET E PRESIDENTIT TRUMP ME KONGRESIN PO KEQËSOHEN DITA-DITËS – Nga Frank Shkreli

By | August 21, 2017

Partia Demokrate reagon ndaj rrjedhjes së emailave: Rusët duan të ndihmojnë Trumpin

By | July 25, 2016

DEMOKRACIA DHE POLITIKA E JASHTME E SHBA – Nga Frank Shkreli

By | April 19, 2016