VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Naser Rugova

Asnjë zyrtar i LDK-së në ceremoninë e lamtumirës të Adem Demaçit

By | July 28, 2018

Deputeti Naser Rugova: Ngjarjet e fundit në Kosovë, skenar nga Thaçi, Rama e Vuçiçi

By | April 3, 2018

PDK DHE AAK DENIGROJNË FAMILJEN RUGOVA – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | August 2, 2017

Naser Rugova thotë se LDK është unike, nuk ka vota për Ramushin

By | July 23, 2017

Naser Rugova: Këtyre që trumpetohen si Rugovistë u thashë: mos shkoni për kuorumin !

By | February 25, 2016