VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: aeroplanmbajtëse

Koronavirusi, vdes marinari i parë në aeroplanmbajtësen “Theodore Roosevelt”

By | April 13, 2020

Në aeroplanmbajtësen franceze “Charles de Gaulle” 50 të prekur me COVID-19

By | April 10, 2020

Pozicionimi i aeroplanmbajtëseve të Kinës

By | May 16, 2019

Konflikti midis SHBA dhe Iranit “mund të shpërthejë rastësisht”

By | May 13, 2019

Aeroplanmbajtësja amerikane kryen stërvitje në Adriatik

By | May 2, 2019

Merkel: BE duhet të ketë aeroplanmbajtësen e vet

By | March 12, 2019

Marina amerikane e dërgon një grup sulmues në Gadishullin Korean

By | April 9, 2017

Irani mohon se ka hedhur raketa pranë luftanijes amerikane

By | December 31, 2015