VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Marilyn Monroe

U përdhunua një javë nga mafiozi- Dokumentari hedh dritë mbi ditët e fundit të Marilyn Monroe

By | October 2, 2019

‘Dosjet Kennedy’, zbulohen informacione tronditëse mbi vdekjen e Marilyn Monroe

By | October 29, 2017

Ish-agjenti i CIA-s: Ju rrëfej pse e vrava Marilyn Monroen dhe për lidhjet e saj me Fidel Castron

By | September 14, 2017

Më 5 gusht 1962 vdiste Marilyn Monroe – lindte miti Marilyn Monroe (Tekst dhe fotogaleri)

By | August 5, 2017

MARILYN MONROE, PERËNDESHA E PAARRITSHME E BUKURISË DHE NJËKOHËSISHT GRUAJA E TË GJITHËVE – Nga ELIDA BUÇPAPAJ

By | August 4, 2017

Më 1 qershor 1926 lindi Marilyn Monroe, perëndesha e paarritshme e bukurisë

By | June 1, 2017

Rrëfimi shokues i mikeshës së Marilyn Monroes

By | January 28, 2017

Fustani i famshëm i Marilyn Monroes shitet për miliona dollarë

By | November 18, 2016

Sot është 90 vjetori i Marilyn Monroes, perëndeshës së paarritshme të bukurisë

By | June 1, 2016

Merlyn Monroe “MITI I KARIZMËS” Nga Olivia Fox Cabane

By | May 30, 2016

Flet gjyqtari që dënoi polaken e bukur: Ishte joshëse si Marilyn Monroe

By | February 10, 2016

Aforizma nga MARILYN MONROE (Merilin Monroe, 1926-1962)

By | January 5, 2016

Aforizma nga Clark Gable (Klark Gejbëll, 1901-1960)

By | December 7, 2015

Në shitje prapaskenat e filmit të fundit të Monroe për 20 mijë paund

By | September 26, 2015