VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kushtetuta e Kosovës

Arsim Bajrami: Tri vlera të Kushtetutës së Kosovës: Sovraniteti dhe pavarësia, integriteti territorial, rendi unik kushtetues

By | April 9, 2019

Klima politike pamundëson ndryshimet kushtetuese

By | April 9, 2019

Marrëveshja me ndryshim kufijsh mund të na largojë nga BE – Nga AUGUSTIN PALOKAJ

By | February 15, 2019

Miratohet në parim ligji mbi delegacionin e Kosovës për bisedimet me Serbinë

By | February 2, 2019

Zëri i Amerikës: Parlamenti debaton në Prishtinë – Thaçi bisedon me Serbinë në Bjellorusi

By | November 1, 2018

Referendumi për kufirin kërkon ndryshimin e Kushtetutës

By | October 1, 2018

Opozita: Thaçi gaboi që shkoi në Bruksel

By | September 7, 2018

Kushtetuta e Kosovës nuk është e paprekshme

By | May 25, 2018

Ekspertët: ‘Referendumi’, zgjidhje për krijimin e Ushtrisë së Kosovës

By | September 6, 2016

Sejdiu: Asociacioni i Komunave Serbe shkon përtej Pakos së Ahtisaarit, është antikushtetues

By | April 6, 2016

KUSHETUTA ENDE KALIMTARE – PAVARËSIA ENDE NËN MBIKQYRJEN NDËRKOMBËTARE

By | June 20, 2015