VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kryeministër i Kosovës

Kurti niset drejt Mynihut, e pret paneli me Vuçiçin

By | February 14, 2020

FOTOT- Albin Kurti bën ndryshimin në zyrën e tij, bashkon flamurin e Shqipërisë me atë të Kosovës

By | February 5, 2020

Triumfi i Albin Kurtit në zgjedhjet parlamentare, çfarë shkruajnë mediet serbe

By | October 7, 2019

Pergjigje Presidentit te Serbise, Aleksander Vuçiç! – Nga SALI BERISHA

By | July 21, 2019

Kurti në mediat serbe, kundërshton Asociacionin por nuk i përjashton bisedimet me Serbinë

By | June 26, 2017

Kosova kurrë më nën ombrellën e Serbisë kolonialiste – Nga Prof.Dr.Mehdi HYSENI

By | June 14, 2017

Mustafa ishte në vizitë tek Merkeli – ndërkohë vëllai i tij kërkonte azil në Francë dhe Gjermani (dokument)

By | March 20, 2016