VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: shteti gjerman

Donika Gërvalla flet për hetimet gjermane rreth vrasjes së vëllezërve Gërvalla

By | October 1, 2016

Wall Street Journal: Shtyhen vizat për Kosovën, Gjeorgjinë e Ukrainën

By | June 10, 2016

Mustafa ishte në vizitë tek Merkeli – ndërkohë vëllai i tij kërkonte azil në Francë dhe Gjermani (dokument)

By | March 20, 2016