VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kosova e re

Contour Global tërhiqet nga Kosova e Re

By | March 17, 2020

Kundërshtohet edhe zyrtarisht kontrata e projektit Kosova e Re

By | May 13, 2019

Përfaqësuesi i Bankës Botërore në Prishtinë tregon se pse nuk e financojnë termocentralin Kosova e Re

By | April 2, 2019

“Qeveria e Kosovës do të mbijetojë deri në themelimin e Asociacionit”

By | April 4, 2018

Kosovë: Largohet ministri i Brendshëm – për shefin e zbulimit pritet veprimi i presidentit

By | April 3, 2018

AKR nuk e pranon shkarkimin e Sefajt, kërkon sqarime nga Haradinaj

By | March 30, 2018

Kosovë, nënshkruhet marrëveshja për termocentralin e ri

By | December 20, 2017

Për ndërtimin e termocentralit “Kosova e Re” do të punësohen 10 mijë veta

By | December 15, 2017

Arrihet marrëveshja për ndërtimin e Termocentralit “Kosova e Re”

By | December 13, 2017

Veseli zgjidhet kryetar i Kuvendit, nominon Haradinajn për kryeministër

By | September 7, 2017

Zyrtare: Nënshkruhet marrëveshja PAN-AKR

By | September 4, 2017

Makolli: AKR-ja nuk ka marrëveshje me PAN-in

By | August 23, 2017

Pacolli sqaron votën e Labinot Tahirit

By | August 8, 2017

Labinot Tahiri – deputetëve: Ta ulim kokën dhe të punojmë për vendin

By | August 4, 2017

Kosova A nuk mbyllet pa ndërtimin e termocentralit të ri

By | January 14, 2017

Koalicioni anti-PDK rritet në Drenas

By | December 5, 2016

Termocentrali Kosova e Re nuk fillon as sivjet

By | May 16, 2016

Ndërtimi i termocentralit “Kosova e re”, fillon në fund të vitit 2016

By | November 20, 2015