VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Flamur Sefaj

Haradinaj emëron Bejtush Gashin ministër të Punëve të Brendshme

By | April 13, 2018

Kosovë: Largohet ministri i Brendshëm – për shefin e zbulimit pritet veprimi i presidentit

By | April 3, 2018

“Kolapsimi i sistemit” përballë dëbimit të shtetasve turq

By | March 30, 2018

AKR nuk e pranon shkarkimin e Sefajt, kërkon sqarime nga Haradinaj

By | March 30, 2018

Deportimi i 6 turqve gylenistë, Haradinaj shkarkon nga detyra ministrin e Brendshëm

By | March 30, 2018

Kosova dërgon në Shqipëri 34 pjesëtarë të njësive zjarrfikëse dhe të shpëtimit

By | December 2, 2017