VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Imzot Fan Noli

Mjeda, Fishta, Gurakuqi, Sereqi dhe Gjonali nëpërmjet Nolit – Kombeve të Bashkuara (1921): Ati françeskan Anton Ashiku, tradhtar i kombit dhe agjent propagandistik i Jugosllavisë

By | July 30, 2018
Send this to a friend