VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: hudhër

Qepa dhe hudhra reduktojnë rrezikun nga kanceri i gjirit

By | September 25, 2019

Si të hiqni erën e hudhrës dhe qepës me këto ushqime

By | April 28, 2019

Hudhër e freskët a e gatuar – Cila ka më shumë vlera për shëndetin

By | February 28, 2019

Vezë me kos – Super mëngjesi për organizëm të shëndetshëm

By | January 16, 2019

Bamje me hudhra dhe vaj ulliri – Shpejt, lehtë dhe shëndetshëm

By | August 7, 2018

Supë e ftohtë me avokado

By | June 14, 2018

Thjerrëza me krahë pule

By | February 3, 2018

Uleni presionin e gjakut, pastrojeni mëlçinë dhe kurojini tumoret falë kësaj recete me panxhar!

By | January 23, 2018

Qumësht me hudhra kundër azmës, kollës, reumatizmës

By | December 5, 2017

Berisha-Ramës: Të ka dehur mafia. Të ka futur hurin nga pas, siç e ke pasion – Rama kunjë Blushit: E kemi si ‘hudhër’ në PS

By | September 29, 2016