VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: dritë

Këndi i humorit: Janë dy shokë pijanecë, që kanë mbetur natën jashtë dhe nuk dinë nga t’ia mbajnë

By | November 10, 2017

KOMEDIA TEKANJOZE E HISTORISË – Poezi nga BEQIR MUSLIU

By | July 2, 2015