VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Policia e Fierit

PD publikon tjetër përgjim: Rama shpërblen me post drejtori policin që i jepte “pakot” Fredi Alizotit

By | April 3, 2019

U masakrua dhe më pas u dogj, ekspertiza për teknologun e Uzinës së Ballshit

By | December 2, 2016

Refugjatët sirianë nisin të depërtojnë në Shqipëri

By | July 25, 2016