VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: drejtori i Policisë

VIDEO – “I more ato”-dalin përgjimet e reja mes Fredi Alizotit dhe Drejtorit të policisë

By | March 27, 2019

Kamera e sigurisë: Komisar Cuku u përlesh me dy vrasësit

By | April 9, 2017

Dosja – Çako shpërdoroi detyrën, pajisja është përdorur për përgjim

By | June 7, 2016