VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Fadil Paçrami

Mitrojorgji: Ja përse na sulmon Paçrami mua dhe Llazar Siliqin

By | October 13, 2018

Raporti për Enverin: Ç’flasin artistët për njëri-tjetrin

By | July 10, 2017

Raport i Komitetit të Partisë të Tiranes: “Ismail Kadaresë po i ndërtohet një apartament special me 6 dhoma e një kuzhinë te Mapo nr.1”

By | November 18, 2016

Raporti i Razi Brahimit: Nexhmija më porositi t’iu shkoj deri në fund gabimeve të Kadaresë – Dossier nga DASHNOR KALOÇI

By | November 10, 2016

Pjesa e dytë: Shkrimtarët, dosja e sigurimit për intrigat e thashethemet

By | November 12, 2015