VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Fadil Kokomani

Rrëfen Bedri Çoku: Klithmat e nëndheshme që tronditën Shqipërinë. Si u pushkatuan në kampin e Spaçit; Koprenca, Kokomani dhe Lezha

By | June 21, 2019

Video – Muzikë dhe kujtime në Spaç, eshtrat e tre të dënuarve ende nuk gjenden

By | May 30, 2019

Zbardhet letra e gazetarëve Fadil Kokomani, Vangjel Lezho dhe Xhelal Koprencka dërguar Enver Hoxhës

By | May 29, 2019

Fadil Kokomani, Vangjel Lezho e Xhelal Konprencka, tre therorë të demokracisë – Nga Skifter Këlliçi*

By | May 20, 2016